Програма лояльності

Як це працює

КРОК 1- купуйте.
КРОК 2 - заповнiть анкету*.
КРОК 3 - отримуйте бонуси на картку.
КРОК 4 - оплачуйте 50% покупки бонусами.
КРОК 5 - накопичуйте знижки до 10%.

*Здійснивши покупку на суму від 1 грн, заповніть анкету та станьте власником віртуальної картки OLKO й учасником Програми Лояльності OLKO


Дисконтно-бонусна програма лояльності OLKO

 • Дисконтно-бонусна система


  Бонусна система працює лише в магазинах мережі. При on-line замовленні бонуси не нараховуються та не можна використати товарні та акційні бонуси за карткою OLKO.

  Під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування в магазинах OLKO Ви отримуєте бонус 5 % на власну картку OLKO. Активними бонусами від OLKO Ви можете компенсувати 50% вартості покупки у Вашому чеку з будь-якого асортименту магазину.

  1 Бонус = 1 грн.

  Дисконтна система

  Сума Ваших покупок впливає на відсоток дисконту за карткою OLKO:

  • при накопиченні на картці OLKO покупок від 4 000 до 7000 грн Ви отримуєте дисконтний відсоток 5 % на власну картку OLKO;
  • при накопиченні на картці OLKO покупок від 7000 грн Ви отримуєте дисконтний відсоток 10 % на власну картку OLKO.

  Дисконтний відсоток за карткою OLKO не діє на товари, що беруть участь в акціях і сезонних знижках. Сума придбаних акційних товарів впливає на накопичення суми на картці OLKO. Новий дисконтний відсоток на картці активується відразу після накопичення необхідної суми.


  Привілеї

       Учасники Програми лояльності OLKO завжди отримують вигідні персональні пропозиції, беруть участь у нових акціях і розіграшах з цінними подарунками.

       БОНУСИ НОВИМ КЛІЄНТАМ:  Подарунок 100 бонусів на бонусний рахунок. Бонуси активуються наступного дня після активації карти та діють 14 днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.

       БОНУСИ ЗА ПОДРУГУ:  Розповідайте подругам (які ще не є клієнтами OLKO) про подарунок 100 бонусів від OLKO для нового клієнта та попросіть подругу при першій покупці оформити карту клієнта OLKO та повідомити Ваш номер телефону (за яким зареєстрована Ваша карта OLKO), щоб ми знали, що це Ваша подруга. Отримайте 100 бонусів у подарунок. Бонуси активуються наступного дня після активації карти та діють 30 днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.

       БОНУСИ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:  На День Народження клієнта OLKO дарує 250 бонусів на Ваш бонусний рахунок. Бонуси активуються за три дні до дня народження та діють протягом 7-ми днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.


  Ваші запитання

   • Як стати учасником програми лояльності OLKO та отримати картку? Купуйте товари в мережі магазинів OLKO, заповнюйте анкету учасника Програми лояльності – і Ви отримаєте картку OLKO.
   • Де я можу використати картку OLKO? Картка OLKO діє у всій мережі магазинів OLKO на території України. Розрахуватися бонусами та використати відсоток дисконту можливо при наданні картки OLKO або номера телефону, на який вона зареєстрована.
   • Як будуть використовуватися персональні дані, зазначені в анкеті? Персональні дані в анкеті будуть використовуватися для інформування Вас про акції та пропозиції, новини від OLKO, для привітання з днем народження.
   • На які покупки нараховується бонус? Бонус 5 % від суми покупки нараховується на картку учасника Програми лояльності OLKO під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування. Бонус не нараховується на товар, частка вартості якого була сплачена бонусами.
   • Як нараховуються акційні бонуси? Акційні (подарункові) бонуси нараховуються клієнтам додатково по різним приводам та діють згідно акційної пропозиції. Акційні (подарункові) бонуси не нараховуються, якщо у клієнта нараховані інші акційні (подарункові) бонуси у акційний період. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.
   • У яких випадках мені нараховується відсоток дисконту 5% або 10 %? Сума Ваших покупок впливає на відсоток дисконту за власною карткою OLKO. При накопиченні на картці OLKO покупок від 4000 до 7000 грн – Ви отримуєте відсоток дисконту 5 % на власну картку OLKO. При накопиченні на картці OLKO покупок від 7000 грн – Ви отримуєте відсоток дисконту 10 % на власну картку OLKO. Відсоток дисконту за карткою OLKO не діє на товари, що беруть участь в акціях і сезонних знижках. Сума придбаних акційних товарів впливає на накопичення суми на картці. Новий відсоток дисконту на картці OLKO активується відразу після накопичення необхідної суми.
   • Як розрахуватись бонусами? Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.
   • Що таке бонус? «Бонуси», «Бонусні гривні» - умовні одиниці, які нараховуються Виконавцем Програми лояльності OLKO на Бонусний рахунок Учасника в рамках Програми. Бонус – це 5 % від суми Вашої покупки, які нараховуються на Ваш бонусний рахунок під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування. 1 бонус = 1 грн.
   • Який термін дії накопичених бонусів? Термін використання бонусних гривень на картці – 180 днів з моменту їх нарахування. У разі невикористання – вони анулюються.
   • Коли бонуси нараховуються на бонусному рахунку? Бонуси нараховуються на власну картку учасника Програми лояльності OLKO відразу після отримання чеку. Нараховані бонуси активуються через 14 днів після нарахування.
   • Чи можливий обмін бонусних гривень на готівку? Бонуси не є грошовим засобом. Бонусні гривні неможливо обміняти на готівку.
   • Якщо картку загублено, чи можливо її відновити? Якщо Ви загубили дисконтну картку OLKO, повідомте касиру номер телефону, на який її зареєстровано, – i Вам буде її відновлено. Відсоток дисконту та бонуси на картці зберігаються!
   • Коли я повертаю товар, що відбувається з бонусами? Бонуси, нараховані за повернений товар, будуть анульовані.
   • Коли я повертаю товар, оплачений бонусними гривнями, що відбувається з бонусами? Коли відбувається повернення товару, оплаченого бонусними гривнями, бонуси нараховуються на бонусний рахунок. Такі бонуси активні 180 днів з моменту повернення.
   • Я бажаю змінити дані, зазначені в картці, як це зробити? У будь-якому магазині мережі OLKO повідомте касиру про зміну Ваших персональних даних.
   • Як дізнатися, яка знижка та скільки бонусів у мене на картці? Про розмір дисконтного відсотку та накопичену на картці суму бонусних гривень ви можете дізнатися в будь-якому магазині OLKO.
   • Як відмовитися від Viber, е-mail, SMS-розсилок? Повідомте про своє рішення в будь-якому магазині мережі OLKO або за телефоном: +38 (063) 898-07-66 або на e-mail: info@olko.ua