Про OLKO

OLKO – це найбільша роздрібна мережа магазинів жіночого одягу та аксесуарів в Україні.

Колекції одягу OLKO відповідають актуальним тенденціям світу моди, наповнені елегантними лініями і молодіжними трендами, різноманітністю кольорів, тканин та фасонів. Щотижня покупців OLKO чекають нові красиві речі для будь-якого приводу.

Головна мета бренду - забезпечити жінок якісним, модним і стильним одягом за доступними цінами. А вигідні ціни на товари OLKO задовольняють навіть найвибагливішого споживача!

Щорічно OLKO випускає понад 5 000 моделей жіночого одягу, які шиються на кращих фабриках України, Польщі, Туреччини та Китаю. Тисячі жінок по всій Україні вже стали постійними клієнтами OLKO, а це говорить про високий рівень довіри до компанії та продукції!

OLKO – це територія стильних жінок, де кожна знайде для себе одяг будь-якого стилю, на будь-який смак, на кожен день і для будь-якого випадку!

*До уваги клієнтів! У зв'язку з поповненням асортименту та діючими акціями ціни на сайті можуть відрізнятися від цін у магазинах. Актуальну ціну та наявність товару, будь ласка, дізнавайтеся за телефонами магазинів нашої мережі.