мережа магазинів жіночого одягу

Програма лояльності

 

Як це працює

 

КРОК 1

Купуйте

КРОК 2

Заповнiть анкету*

КРОК 3

Отримуйте бонуси на картку

КРОК 4

Оплачуйте 50% покупки

КРОК 5

Накопичуйте знижки

 

*Здійснивши покупку на суму від 1 грн, заповніть анкету та станьте власником віртуальної картки OLKO й учасником Програми Лояльності OLKO

 

 

Дисконтно-бонусна програма лояльності OLKO

 

Дисконтно-бонусна система
 
Бонусна система. Бонусна система працює лише в магазинах мережі. При on-line замовленні бонуси не нараховуються та не можна використати товарні та акційні бонуси за карткою OLKO.

Під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування в магазинах OLKO Ви отримуєте бонус 5 % на власну картку OLKO. Активними бонусами від OLKO Ви можете компенсувати 50% вартості покупки у Вашому чеку з будь-якого асортименту магазину. 1 Бонус = 1 грн.

Дисконтна система

Сума Ваших покупок впливає на відсоток дисконту за карткою OLKO:

  • при накопиченні на картці OLKO покупок від 4 000 до 7000 грн Ви отримуєте дисконтний відсоток 5 % на власну картку OLKO;
  • при накопиченні на картці OLKO покупок від 7000 грн Ви отримуєте дисконтний відсоток 10 % на власну картку OLKO.

Дисконтний відсоток за карткою OLKO не діє на товари, що беруть участь в акціях і сезонних знижках. Сума придбаних акційних товарів впливає на накопичення суми на картці OLKO. Новий дисконтний відсоток на картці активується відразу після накопичення необхідної суми.

 

 

Привілеї  NEW

 

     БОНУСИ НОВИМ КЛІЄНТАМ:  Подарунок 100 бонусів на бонусний рахунок. Бонуси активуються наступного дня після активації карти та діють 14 днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.

     БОНУСИ ЗА ПОДРУГУ:  Розповідайте подругам (які ще не є кліентами OLKO) про подарунок 100 бонусів від OLKO для нового клієнта та попросіть подругу при першій покупці оформити карту клієнта OLKO та повідомити Ваш номер телефону (за яким зареєстрована Ваша карта OLKO), щоб ми знали, що це Ваша подруга. Отримайте 100 бонусів у подарунок. Бонуси активуються наступного дня після активації карти та діють 30 днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.

     БОНУСИ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:  На День Народження клієнта OLKO дарує 250 бонусів на Ваш бонусний рахунок. Бонуси активуються за три дні до дня народження та діють протягом 7-ми днів. Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.

     Учасники Програми лояльності OLKO завжди отримують вигідні персональні пропозиції, беруть участь у нових акціях і розіграшах з цінними подарунками.

     Мережа магазинів жіночого одягу OLKO у спільнотах Facebook та Instagram завжди пропонує трендові новини у світі моди, акції, розіграші, нові надходження, корисні поради до вашого стилю, розважальний контент тощо.

 

 

Ваші запитання

 

Як стати учасником програми лояльності OLKO та отримати картку?
Купуйте товари в мережі магазинів OLKO, заповнюйте анкету учасника Програми лояльності – і Ви отримаєте картку OLKO.
Де я можу використати картку OLKO?
Картка OLKO діє у всій мережі магазинів OLKO на території України. Розрахуватися бонусами та використати відсоток дисконту можливо при наданні картки OLKO або номера телефону, на який вона зареєстрована.
Як будуть використовуватися персональні дані, зазначені в анкеті?
Персональні дані в анкеті будуть використовуватися для інформування Вас про акції та пропозиції, новини від OLKO, для привітання з днем народження.
На які покупки нараховується бонус?
Бонус 5 % від суми покупки нараховується на картку учасника Програми лояльності OLKO під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування. Бонус не нараховується на товар, частка вартості якого була сплачена бонусами.
Як нараховуються акційні бонуси?
Акційні (подарункові) бонуси нараховуються клієнтам додатково по різним приводам та діють згідно акційної пропозиції. Акційні (подарункові) бонуси не нараховуються, якщо у кліента нараховані інші акційні (подарункові) бонуси у акційний період.Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.
У яких випадках мені нараховується відсоток дисконту 5% або 10 %?
Сума Ваших покупок впливає на відсоток дисконту за власною карткою OLKO. При накопиченні на картці OLKO покупок від 4000 до 7000 грн – Ви отримуєте відсоток дисконту 5 % на власну картку OLKO. При накопиченні на картці OLKO покупок від 7000 грн – Ви отримуєте відсоток дисконту 10 % на власну картку OLKO. Відсоток дисконту за карткою OLKO не діє на товари, що беруть участь в акціях і сезонних знижках. Сума придбаних акційних товарів впливає на накопичення суми на картці. Новий відсоток дисконту на картці OLKO активується відразу після накопичення необхідної суми.
Як розрахуватись бонусами?
Бонусними гривнями Ви можете компенсувати до 50 % вартості Вашої покупки з будь-якого асортименту магазину.
Що таке бонус?
«Бонуси», «Бонусні гривні» - умовні одиниці, які нараховуються Виконавцем Програми лояльності OLKO на Бонусний рахунок Учасника в рамках Програми. Бонус – це 5 % від суми Вашої покупки, які нараховуються на Ваш бонусний рахунок під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування. 1 бонус = 1 грн.
Який термін дії накопичених бонусів?
Термін використання бонусних гривень на картці – 180 днів з моменту їх нарахування. У разі невикористання – вони анулюються.
Коли бонуси нараховуються на бонусному рахунку?
Бонуси нараховуються на власну картку учасника Програми лояльності OLKO відразу після отримання чеку. Нараховані бонуси активуються через 14 днів після нарахування.
Чи можливий обмін бонусних гривень на готівку?
Бонуси не є грошовим засобом. Бонусні гривні неможливо обміняти на готівку.
Якщо картку загублено, чи можливо її відновити?
Якщо Ви загубили дисконтну картку OLKO, повідомте касиру номер телефону, на який її зареєстровано, – i Вам буде її відновлено. Відсоток дисконту та бонуси на картці зберігаються!
Коли я повертаю товар, що відбувається з бонусами?
Бонуси, нараховані за повернений товар, будуть анульовані.
Коли я повертаю товар, оплачений бонусними гривнями, що відбувається з бонусами?
Коли відбувається повернення товару, оплаченого бонусними гривнями, бонуси нараховуються на бонусний рахунок. Такі бонуси активні 180 днів з моменту повернення.
Я бажаю змінити дані, зазначені в картці, як це зробити?
У будь-якому магазині мережі OLKO повідомте касиру про зміну Ваших персональних даних.
Як дізнатися, яка знижка та скільки бонусів у мене на картці?
Про розмір дисконтного відсотку та накопичену на картці суму бонусних гривень ви можете дізнатися в будь-якому магазині OLKO.
Як відмовитися від Viber, е-mail, SMS-розсилок?
Повідомте про своє рішення в будь-якому магазині мережі OLKO або за телефоном: +38 (063) 898-07-66 або на e-mail: info@olko.ua

 

 

Правила участi у програмi лояльностi «OLKO»

 

 

Ознайомитися з повними правилами участi

1. Терміни й визначення

1.1. Програма лояльності OLKO - комплекс дій і заходів, що надають Учаснику Програми можливість одержувати й використовувати бонуси та знижки на товар за наявності Картки Учасника.

1.2. «Правила Програми» - дані Правила, що надаються для ознайомлення кожному Учаснику та які визначають обсяг прав і обов'язків Виконавця й Учасника при участі в Програмі.

1.3. «Учасник Програми лояльності OLKO» - фізична особа, тримач (власник) Картки, яка досягла 18-річного віку, є споживачем згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», надала свою згоду на участь у Програмі шляхом заповнення та підписанням Анкети в паперовому вигляді та немає будь-яких обмежень щодо такої участі, погодилась та приєдналась до Правил Програми.

1.4. «Виконавець Програми» - Власник торгівельної марки OLKO, торгова мережа магазинів OLKO, що володіє усіма правами щодо Програми.

1.5. «Картка Учасника» («Картка OLKO») - віртуальна карта з унікальним в межах Програми номером, який служить для ідентифікації Учасника Виконавцем в Базі даних (системі).

1.6. Відповідно до умов даної Програми, Карта OLKO обміну та / або поверненню не підлягає.

1.7. «Бонусний Рахунок Учасника» («Бонусний рахунок», «Рахунок») - сукупність облікових та інформаційних даних Учасника в базі даних (системі) Виконавця щодо кількості нарахованих та списаних бонусів, поточний баланс.

1.8. «Бонуси», «Бунусні гривні» - умовні одиниці, які нараховуються Виконавцем Програми лояльності OLKO на Бонусний рахунок Учасника в рамках Програми.

1.9. «Відсоток дисконту» - фіксований процент знижки, який діє при придбанні товарів, які не беруть участь в акціях та сезонних знижках в торговій мережі магазинів OLKO.

1.10. «Товар» - жіночий одяг (сукні, спідниці, брюки, блузки, сорочки, светри, білизна) та аксесуари, які реалізуються через мережу магазинів OLKO.

 

2. Реєстрація у Програмі лояльності OLKO

2.1. Необхідно здійснити покупку товару на суму від 1 грн. у будь-якому магазині торгової мережі OLKO та заповнити анкету учасника Програми лояльності OLKO. Після заповнення анкети учасник Програми лояльності OLKO стає власником віртуальної карти OLKO.

2.2. У разі зміни персональних даних Учасник Програми лояльності OLKO інформує про це касира магазину торгової мережі OLKO і надає нові дані.

2.3. Віртуальна картка OLKO діє у всій торговій мережі магазинів OLKO на території України.

2.4. Програма лояльності OLKO пропонує дисконтно-бонусну систему.

2.5. Здійснюючи покупки товару та беручи участь в акціях торгівельної мережі магазинів OLKO, Ви, як учасник Програми лояльності OLKO, накопичуєте на картці OLKO бонуси та відсоток дисконту.

 

3. Бонусна частина Програми лояльності OLKO

3.1. Бонус в розмірі 5% від вартості придбаного товару нараховується учаснику Програми лояльності OLKO на картку OLKO за умови придбання товару з нової колекції або товару з позначкою бонусного нарахування.

3.2. Бонуси нараховуються на картку OLKO після покупки товару. Нараховані бонуси активуються через 14 календарних днів.

3.3. Термін дії бонусів – 180 календарних днів з моменту нарахування.

3.4. Бонуси нараховуються лише на товар, при розрахунку за який не використовувались бонусні гривні.

3.5. Акційні (подарункові) бонуси нараховуються клієнтам додатково по різним приводам та діють згідно акційної пропозиції. Акційні (подарункові) бонуси не нараховуються, якщо у кліента нараховані інші акційні (подарункові) бонуси у акційний період.

3.6. Бонуси за карткою OLKO відображаються в системі і для кожного учасника Програми лояльності OLKO є індивідуальними.

3.7. Здійснюючи покупки та беручи участь в акціях торгової мережі магазинів OLKO, учасник Програми лояльності OLKO накопичує бонуси.

3.8. Нарахованими на картку бонусними гривнями можливо оплатити наступні покупки товару в торговій мережі магазинів OLKO.

3.9. Використати бонуси можливо в будь-якому магазині торгової мережі OLKO.

3.10.При оплаті товару на касі слід надати картку OLKO або повідомити номер телефону, на який її зареєстровано.

3.11.Бонусами від OLKO можна компенсувати до 50% суми покупки товару в чеку.

3.12.У разі повернення товару, оплаченого бонусами або бонусами та частково грошовими коштами, власнику картки OLKO повертаються оплачені кошти, а використані бонуси знову нараховуються на бонусний рахунок тримача (власника) картки OLKO та є дійсними впродовж 180 календарних днів з моменту повернення.

3.13.Бонуси використовуються у хронологічному порядку: спочатку використовуються бонуси з більш ранньою датою згорання.

3.14.Бонуси не є грошовим засобом – їх неможливо обміняти на готівку.

3.15.Учасника Програми лояльності OLKO обов’язково інформують про кількість активних бонусів та період згорання бонусів.

 

4. Дисконтна частина програми лояльності OLKO

4.1. Відсоток дисконту на картку OLKO нараховується при накопиченні на картці OLKO відповідної суми Ваших покупок:

  • від 4000 грн до 7000 грн – складає 5 %;
  • від 7000 грн – складає 10 %.

4.2. Відсоток дисконту за карткою OLKO не діє на товари, що беруть участь в акціях і сезонних знижках. Сума придбаних акційних товарів впливає на накопичення суми на картці OLKO.

4.3. Новий відсоток дисконту на картці OLKO активується відразу після накопичення необхідної суми.

4.4. Термін дії відсотку дисконту на картці OLKO необмежений.

4.5. Відсоток дисконту за карткою OLKO відображається в системі і для кожного учасника Програми лояльності OLKO є індивідуальним.

4.6. Використати відсоток дисконту можливо в будь-якому магазині торгової мережі OLKO. При оплаті товару в касі слід надати картку OLKO або повідомити номер телефону, на який її зареєстровано.

4.7. Учасника Програми лояльності OLKO обов’язково інформують про відсоток дисконту на картці OLKO.

 

5. Інформаційні послуги

5.1. Учасник Програми лояльності OLKO при заповненні анкети надає згоду на обробку та безстрокове зберігання своїх персональних даних у будь-який спосіб згідно із Законом України «Про захист персональних даних» в базі даних (системі) магазинів торгової мережі OLKO з метою використання в рекламних цілях, для надіслання комерційних пропозицій та участі в Програмі лояльності OLKO. Відповідальність за достовірне представлення персональних даних несе Учасник Програми OLKO.

5.2. Учасник Програми лояльності OLKO серед перших інформується про сезонні акції, розпродаж, бонуси та знижки за карткою OLKO.

5.3. Інформаційні повідомлення учасник Програми лояльності OLKO отримує через Viber, SMS, e-mail, персональним дзвінком.

5.4. Приєднавшись до OLKO в соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram, Viber, учасник Програми лояльності OLKO може стежити за акціями магазинів торгової мережі OLKO.

5.5. Щоб відмовитися від інформаційних розсилок, учаснику Програми лояльності OLKO слід у будь-якому магазині мережі OLKO та повідомити про це касира або звернутися до інформаційної служби за номером телефону: +38 (063) 898-07-66; e-mail: info@olko.ua.

 

6. Інші умови

6.1. Учасник Програми лояльності OLKO може висловити свої пропозиції або зауваження, звернувшись до інформаційної служби Виконавця Програми за номером телефону: +38 (063) 898-07-66 або e-mail: info@olko.ua.

6.2. Виконавець Програми залишає за собою право змінювати Правила Програми лояльності і термін дії карток OLKO без попередження Учасника Програми лояльності OLKO. Зміни буде опубліковано на сайті https://olko.ua.