мережа магазинів жіночого одягу

Переможці розіграшу до Дня Народження OLKO

Переможці розіграшу до Дня Народження OLKO

Ще ніколи команда OLKO не мала сумнівів: наші покупці - розумні, гарні, позитивні, привітні й надзвичайно доброзичливі люди!
Тому дуже хочеться сказати всім і кожному величезне ДЯКУЄМО за ваше тепле ставлення! Ми вдячні за те, що ви обираєте та рекомендуєте саме OLKO! Велике вам спасибі за довіру!
Дякуємо за участь у розіграші та щиро вітаємо наших переможців!

Нагадуємо, всі покупки мережі у період з 16.10.18 до 3.12.18 з чеками на суму від 1000 грн та від 2000 грн, автоматично брали участь у розіграші 100 подарункових сертифікатів номіналом по 1000 грн кожний.
Переможці які ще не активували подарункові сертифікати зможуть це зробити до 10.05.19
Особливо приємно працювати для вас, адже вся команда OLKO розуміє, що ми створюємо це не даремно!
Ми не просто здійснюємо бажання дівчат і жінок. Перш, ніж нова модель одягу або акція надійде в магазини, ми долаємо багатоетапну роботу. Над кожною акцією і вибором одягу у колекції працює велика кількість людей. Якщо на якомусь етапі відбудеться збій, нехай навіть самий маленький, результат буде завжди один - незадоволений клієнт. Тому команді OLKO важливо поєднати весь процес в чітку лінію. І коли в результаті все виходить так, як бажаєте ви, це і є такий жаданий успіх.А ось покупці, які стали переможцями розіграшу до дня народження OLKO:
 

 

 

 

Стань наступним переможцем від OLKO!

Вам буде цікаво:

  • OLKO рекомендує
  • Акції
  • Наш блог

Поділитися: