мережа магазинів жіночого одягу

Канал OLKO в Telegram: слідкуй за новинами!

Канал OLKO в Telegram: слідкуй за новинами!

Сьогодні розповімо про наш неймовірний канал у Telegram. 

Чому саме Telegram? Тому що це - зручний та популярний месенджер для спілкування між мільйонами користувачів по всьому світу. А ще, там зручна навігація та багато індивідуальних налаштувань, які роблять Telegram зручним у користуванні.

Канал OLKO в Telegram - це аналог масової розсилки повідомлень всім бажаючим. По суті, такий собі цікавий журнал з картинками. Але це ні в якому разі не спам, так як учасник може у будь-який момент відписатися від каналу.
Що викладає OLKO на своєму каналі? Цікаві посилання, статті, власні думки, замітки, картинки, фотографії, нові колекції, знижки та акції (а їх в нас дуже багато) на будь-який смак, відео ролики і ще багато чого цікавого. І ви завжди дізнаєтесь одними із перших, що у вашому місті відриється новий магазин OLKO, а їх по всій Україні дуже багато і плани на відкриття магазинів великі! OLKO вже є в Дніпрі, Кривому Розі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Чернігові, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Харкові та Херсоні.

 

 

Найпопулярніші канали в Telegram існують вже досить давно. А канал OLKO – з 31го жовтня 2017 року і перша публікація з’явилась 1го листопада. Вже сьогодні у нас 732 фоловера. І канал швидко набирає популярність, хоч при цьому є досить молодим.

Кількість користувачів каналу OLKO у Telegram не велика, але модниці України стрімко підписуються на наші новини щоб бути завжди в курсі всіх знижок і цікавих акцій які проходять по всій мережі магазинів OLKO.

 

 

Як знайти нашу групу в Telegram? Зробити це досить просто, скористайтеся пошуковою системою ввівши olkostore. Перейшовши на наш канал, ви можете підписатися на нього. Для цього достатньо натиснути на його назву та у полі внизу відшукати посилання «Join». Все, підписка оформлена. Тепер ви будете отримувати повідомлення, коли OLKO опублікує щось цікавеньке.

 

ЯКЩО ХОЧЕШ ШВИДКО ПРИЄДНАТИСЯ ДО КАНАЛУ OLKO - НАТИСНИ ТУТ

 

Чекаємо вас і ваших друзів у нас на каналі, підписуйтесь, буде весело!

 

 

Поділитися: