мережа магазинів жіночого одягу

Образ для офісу на кожен день

Образ для офісу на кожен день

Офісна мода часто регламентується дрес-кодом. Але установ, де діють суворі правила, не так вже й багато, так що у більшості дівчат є поле для експериментів. Проте варто дотримуватися певних рамок - ви ж розумієте, що не всі образи будуть доречні на роботі. Непомітні відтінки, спідниці нижче коліна, широкі штани, жакети всіх стилів, класичні сорочки та інші атрибути офісного стилю, які у багатьох асоціюються з ненависним дрес-кодом, гармонійно вписуються в образи streetstyle-звітів відомих жінок планети і часом вигідно виділяють їх на загальному яскравому фоні.

Зверніть увагу на поєднання "темний низ - світлий верх". У 99% з 100% воно виглядає стильно і при всій своїй простоті - незвично. Але ваші спідниці не обов'язково повинні бути чорними, якщо ви працюєте! Такі модні кольори як бордовий або синій - прекрасний вибір для працюючої жінки. Спідниця-олівець, блузи, брюки і топи - відомі всім компоненти ділового лука потрібно вміло поєднувати між собою. Плюс в такій ситуації безсумнівний - створивши свою базу, цілком реально довгий час не мучити себе питанням "що одягти?"

Ще зміни можна внести завдяки фактурі тканин. Топ чи блузку можна обрати шовкову, шифонову, мереживну. Звертайте увагу на декор: жабо, бант, невеликі оборки - відмінно підійдуть. Жакет і спідниця з льону теж додадуть різноманітності. Тільки стежте за тим, щоб одяг не був прозорим.

Не бійтеся експериментувати і задавати тенденції своїм колегам. Особливо якщо в офісі не пред'являють жорстких вимог в одязі. Наприклад, навіть замінивши звичайну сорочку на топ з тонкими бретелями - можна отримати зовсім інший образ. Правда, експерименти не повинні стосуватися зачіски, манікюру та макіяжу. Тут діловий стиль експериментів не допускає, тому як і раніше вітаються ретельно підібрана укладка, пучок, «кінський хвіст», природний макіяж і акуратний манікюр. Виглядати стильно завжди і всюди - ось девіз сучасної жінки.

Оскільки робота займає чималу частину життя, офісний стиль важливий для будь-якої працюючої жінки. «Одягатися потрібно для тієї посади, яку ви хочете зайняти, а не для тієї, яку ви займаєте», - радить відомий мільярдер Дональд Трамп. Загальна доглянутість, благодушний настрій, прекрасна укладка, макіяж, стильне взуття і хороші манери допоможуть вам справити потрібне враження і на колег, і на ділових партнерів.

 

Поділитися: