мережа магазинів жіночого одягу

Улюблений колір одягу як відображення характеру

Улюблений колір одягу як відображення характеру

У кожної людини є свій улюблений колір, який переважає над іншими, особливо в гардеробі. Все тому, що колір досить точно відображає душевний стан. А перед собою важно бути щирим.

У багатьох людей улюблений колір з’явився ще в дитинстві, у декого - лише у зрілому віці, а є люди, що змінили вподобання кольорової гами. Мало хто знає, що за основним кольором одягу можна розпізнати деякі психологічні риси, які властиві її власнику. Наприклад, улюблені кольори нашої компанії - це жовтий і фіолетовий.

Фіолетовий колір - це суміш червоного і синього. Це означає, що наша натура одночасно пристрасна і спокійна, емоційна і збалансована. Цей колір уособлює все нестандартне. Якщо ви теж віддаєте перевагу фіолетовому, то, швидше за все, хочете всього та відразу: бути зачарованим і одночасно самі бажаєте мати магічну силу чи значний шарм.

 

 

А ось жовтий колір - це спокій, привітність і життєрадісність. Ті, хто надає перевагу жовтому кольору, так само, як і ми, люди творчі, сильні волею і духом. Не дарма жовтий - улюблений колір Вінсента Ван Гога, він приписував йому магічну властивість викликати у людини почуття радості й любові до життя. Друг Ван Гога, Еміль Бернар, писав: "Жовтий - був його улюбленим кольором, символ того світла, який він мріяв побачити не тільки в картинах, але і в серцях."

”Жовті люди” люблять владу, прагнуть до неї, вміють концентрувати силу і волю, а ще - направляти її саме туди, де вона найбільш ефективна. Любителі жовтого дуже щедрі люди, вони заслужено користуються визнанням близьких, друзів і колег. Вміють вчитися жити і передавати свій досвід іншим.

 

 

Один з розкішних кольорів символізує потаємні бажання, зречення, бунт! Який? Звичайно, це чорний.
Його вважають протилежністю білого, кольором витонченості. Адже не просто так він є улюбленим кольором приголомшливої ​​жінки Коко Шанель, яка про нього говорила - “Жінки думають про всі кольори, крім відсутності кольору. У чорному кольорі є все це. І в білому теж. Їх краса абсолютна. Це ідеальна гармонія”.

 

 

У чорного кольору є повна протилежність - білий. Люди, які віддають перевагу білому кольору, легко впадають в екстаз, у них розвинені інтуїція і уява. Вони дуже мрійливі. Це колір свободи і початку. Він нікого не відштовхує, але й інформації не несе - його може обрати людина з будь-яким складом характеру.

 

 

“Якщо сумніваєтеся, надягайте червоне!” - Білл Бласс, нью-йоркський модельєр середини XX століття. О, цей червоний колір сексуальності і агонії! Кажуть, цей колір підвищує кров'яний тиск і прискорює пульс. Якщо ви закохані у червоний, то значить ви людина цілеспрямована, іноді навіть агресивна. Ви звикли йти напролом і готові на найбільш сміливі експерименти. Як правило, ви часто досягаєте всього, чого прагнете, і скоріше за все, протистояти вам важко. Ви пристрасна, вольова та досить запальна особистість.

 

 

Один з найулюбленіших кольорів Єлизавети ХІ - синій колір, що означає вдачу і силу духу. Якщо ви симпатизуєте синьому, то володієте рядом характеристик: меланхолійністю, скромністю, чесністю, урівноваженістю гармонічного стану, відсутністю напруги і відчуваєте себе комфортно. Ймовірніше за все, ви схильні до самопожертви, обожнюєте читати, вам не подобається агресія, а значить ви не вмієте скандалити.

 

 

“... - Я вірю в рожевий колір, а також в те, що щасливі дівчата - найкрасивіші...” - Одрі Хепберн, найяскравіша зірка XX століття і просто чудова жінка. Якщо рожевий -  основний у вашому гардеробі, то це означає, що ви романтична, оптимістична і самолюбна особа. Ви розслаблені, дуже ніжні, мрієте про любов із романів та історію про Попелюшку, віддаєте перевагу комфорту, обожнюєте домашній затишок і вам зовсім не подобаються прогулянки на природі, походи, активний спорт і кемпінги.  

 

 

Зелений - колір природи, життя і свободи. До XIX століття зелений колір був одним з найскладніших у виробництві і погано наносився та закріплювався на тканинах. “Жінки у зеленому” - ті, за спиною яких, близькі відчувають себе, як за кам'яною стіною. Вони викликають у свого оточення відчуття безпеки і захищеності.

 

 

Багато хто з нас носить одяг різних кольорових поєднань і відтінків. І часом для нас важливий не тільки колір, але і комфорт. Тому що наш характер, а разом з ним і почуття, емоції, настрій - не статичні. Ми можемо змінюватися щодня, ставати трохи іншими, тому одяг лише підкреслює ці зміни, а з ними - і нашу індивідуальність.

 

 

 

Поділитися: