мережа магазинів жіночого одягу

"Тренди моди 2017, що будуть популярні і в 2018"

"Тренди моди 2017, що будуть популярні і в 2018"

Сьогодні всі жінки прагнуть жіночності, яку нам ніхто не диктує. Ми можемо і прагнемо бути такими, якими ми є насправді. Ми більше не використовуємо одяг, щоб приховати нашу фігуру або відвернути увагу від недоліків. Сьогодні з допомогою різних образів ми розкриваємо нашу унікальну особистість

 

Французьке агентство з консалтингу та тенденцій, стилю та інновацій “PeclersParis” провело презентацію трендів 2018 року. Компанія випускає “зошити тенденцій”, передбачає поведінку і стиль життя споживачів, поєднуючи креативну інтуїцію і знання реальностей ринку. Опираючись на цю інформацію, стилісти OLKO підготували для вас інформацію щодо модних трендів, що будуть актуальними і в цьому році.

 

Пудровий рожевий колір.

Рожевий колір в одязі - квінтесенція жіночності, м'якості й романтичності. Цей ніжний колір підійде для жінки будь-якого віку. Благородність блідого відтінку рожевого підкреслюється неймовірною силою кольору: він прекрасно поєднується з однотонними речами насичених кольорів. Щоб виглядати по-королівськи розкішно навіть у найпростіших рожево-пудрових речах, важливо правильно підібрати аксесуари та розставити кольорові акценти всього образу.

 

 

Біла сорочка.

У всі часи біла сорочка дозволяла створювати стильні образи, навіть з базовими елементами одягу. В якому б стилі ви не одягалися, завжди можно знайти унікальний для вас варіант. Сьогодні у моді цілий спектр фасонів: від строгих “чоловічих” варіантів, до провокаційних і дуже жіночних. Біла сорочка створює прекрасний контраст з яскравими модними речами, підкреслюючи їх стиль. Завдяки цьому, сорочки не втрачають популярність серед іменитих кутюр'є вже досить довгий час.

 

 

Тропічні і квіткові принти.

Квіткова романтика на світових подіумах цієї весни прийняла форму яскраво-майористих сарафанів, відточених костюмів чоловічого крою, стильних прямих спідниць і богемних шовкових комбінезонів. Знову у моді і total look, і яскраві великі акцентні квіти, і ніжні та романтичні польові квіти. Квітковий принт, барвистий, великий і помітний, голосно заявляє про себе і підходить впевненим у собі модницям. Провідні дизайнери зробили ставку на сучасні силуети і простий крій, прикрасивши квітами строгі брючні костюми, легкі літні топи, аксесуари і, звичайно, жіночні сукні.

 

 

Рюші і волани.

Рюші, волани і оборки - це вже не якийсь одяг із шафи бабусі. Волани і рюші заполонили мас-маркет ще навесні 2017, але, судячи зі звітів WGSN, Gucci, MSGM, No.21 і свіжим показам Тижнів моди, залишаться з нами і в 2018 році. Тому модні орієнтири поміщають рюші та волани не тільки на традиційні легкі блузи, а й на інші, часом несподівані, речі.

Набридла сукня-комбінація? Додайте оборок!
Набридли спортивні штани? Замініть лампаси на рюші!
Стомлює тісний офісний жакет? І в ньому для дівочого декору місце знайдеться!
Але відтепер волани повинні виглядати не романтично, а додавати звичним речам авангардної фактурності (такі не соромно і з so-last-season-джинсами одягнути). Поєднувати речі з воланами, особливо якщо вони максимально близькі до вікторіанської епохи, варто теж на контрасті: з технологічними жорсткими тканинами, рваними джинсовими спідницями і іншою гранжевою атрибутикою, одягом та взуттям в чоловічому стилі, широкими брюками або жакетами з квадратними плечима, кросівками і модними шкарпетками.

 

 

Вертикальна смужка.

Смужки відмінно підходять для повсякденних образів. Смужками різної ширини і різної фактури можуть бути прикрашені сукні та костюми. Якщо ви не хочете ризикувати, повністю одягнувши себе в смугастий образ, то можете обрати такий, де існує плавний перехід від більш тонких ліній до більш широких, або навпаки. Найголовніше при виборі модного одягу в смужку - правильно визначити, для себе які топи, сукні, шорти або комбінезони зможуть якнайкраще підкреслити всю красу вашої фігури. Адже смужка - це досить сміливе рішення.

Обираючи цей тренд, пам'ятайте - смужки підступні. Давно відомо, що вертикальні смуги роблять силует більш струнким, а горизонтальні - навпаки повнять. Так, але вертикальні смуги підкреслюють красу фігури, лише якщо це поодинокі лінії. Часто розташовані лінії формують ритм, і очі слідкують не за лініями, а за напрямком ритму (річ заповнена смугами будь-якого напрямку (або будь-яким іншим орнаментом), здається більше, ніж незаповнена).

 

 

Втім, стильний образ - це не лише модні речі, з правильно підібраними кольорами. Це ще і те, як ви себе почуваєте у цьому одязі. Так що, дані поради - лише орієнтир. Решту покаже дзеркало, а ще - ваші внутрішні відчуття.

Надихайтеся формою конструктивної енергії, вираженої через участь і творчий вибір!

Завжди з вами, OLKO!

 

 

 

 

Поділитися: