мережа магазинів жіночого одягу

Стильні будні разом з "OLKO"! (2 частина)

Стильні будні разом з "OLKO"! (2 частина)

 

Стильні будні разом з "OLKO"! (2 частина)

 

 Любі дівчата, сьогодні ми продовжуемо розповідати вам таємниці назв моделей одягу, які стали популярними у всьому світі. В минулій статті “Стильні будні разом з “OLKO” (1частина)” ми ознайомилися звідки походять назви “світшот”“толстовка” та “худі”. Сьогодні вас очікують не меньше цікаві факти зі світу моди. І так…

 

Пуловер - походить від англійського слова: «pull over» перекладається як «надягати зверху». Дуже давно в 1880-і роки пуловер був виключно чоловічим одягом. Його носили спортсмени, але пізніше, в 1920-і роки, пуловер став повсякденним одягом і його почали носити не тільки спортсмени, а й інші чоловіки. А ось завдяки неперевершеній Коко Шанель, яка ввела пуловери в жіночий гардероб в кінці 20-го століття, нам теж пощастило мати таку чудову річ у шафі. Відмітна особливість пуловера – «V-подібний» виріз на горловині.

 

Джемпер (jumper) - в перекладі з англійської «стрибун». Чому у цієї речі така дивна назва? Тому що джемпер був раніше спортивним одягом для легкоатлетів. А ось після 50-х років 20-го століття, джемпер стали носити абсолютно всі. Джемпер - це найпоширеніший вид в'язаного або трикотажного одягу, це светр без коміра з круглим вирізом. Джемпер чудово поєднується із юбками, джинсами або брюками.

 

Лонгслів (long sleeve) - в перекладі з англійської звучить, як «довгий рукав». Цей вид одягу нагадує футболку, але тільки з довгими рукавами. З'явився в середині 20-го століття і знаходився в гардеробі виключно моряків, військовослужбовців і солдатів. Для пошиття лонгсліва використовується тільки щільний трикотаж. І до речі, рукава можуть бути в три чверті, довгими або подвійними (з під короткого рукава виходить ще один довгий).

 

Светр - це класичний предмет гардеробу, в'язаний, з довгими рукавами і високим коміром. Він в'яжеться з товстої або середньої товщини вовняної або напіввовняної пряжі. Головна відмінність светра від іншого одягу - це наявність коміра стійки, що облягає шию. І ви не повірите, але фасон светра сформувався тільки у середини 19-го століття і застосовувався в Європі як одяг для схуднення, тому слово «светр» прийшло до нас від англійського слова «to sweat», в перекладі «потіти».


У гардеробі завжди знайдуться речі, які здаються нам відомими та знайомими, але мають свою таємницю та родзинку. Вам легше стало розумітися у назвах одягу? Це ж чудово!

Будьте стильними разом з OLKO!

 

 

 

 

 

 

Поділитися: