мережа магазинів жіночого одягу

Стильні будні разом з "OLKO"! (1 частина)

Стильні будні разом з "OLKO"! (1 частина)

 

Стильні будні разом з "OLKO"! (1 частина)

 

Мода на практичні і зручні речі ніколи не виходить із тренду і є у кожній жіночій шафі. Тому ми вирішили провести вам невелику екскурсію по деяким з таких предметів нашого гардеробу.

Світшот (sweatshirt) - це взаємодія толстовки і светра. Спочатку світшот був створений для спорту, точніше для тренувань з футболу.Так ось, світшот шиється найчастіше з теплого трикотажу або флісу. Його особливості це вільний крій, довгі рукава типу реглан, круглий горловий виріз, обов'язкова відсутність капюшона та застібок, а так само він має обробку з широкою гумкою на манжетах і поясі. І ще загадковий трикутник під лінією коміра, який утворений двома пересічними лініями. Мало хто знає, що раніше всередині трикутника була спеціальна підкладка, яка вбирає піт з шиї, - так як раніше світшот був спортивною уніформою для футболістів. Сьогодні ж ця деталь виконує тільки декоративну функцію.

 

Толстовка вважається одним з різновидів светра, як би кофта з щільного трикотажу вільного крою на блискавці і без неї. Обов'язкові в ній, і не змінні, залишаються капюшон і кишені з боків. Кумедний факт, але цей предмет одягу названий на честь великого письменника Льва Миколайовича Толстого. Раніше толстовка представляла собою вільну довгу сорочку, вона виготовлялася з гладкого матеріалу, але з роками перетерпіла безліч змін. Зараз головним її призначенням є збереження тепла.

 

Худі - різновид толстовки, в народі була названа як «Кенгуру» за рахунок своєї знаменитої наскрізної кишені, яка розташована в районі живота. Для тих хто не в курсі, Hood - в перекладі з англійської мови - це капюшон. Отримала своє поширення у Нью-Йорку в кінці 70-х років за часів стрімкого розвитку хіп-хоп культури, але сплеск популярності худі трапився після виходу фільму «Роккі» і, здається, не закінчиться ніколи, тому що вона тепла, зручна і рятуює від зайвих очей.

 

 

Продовження слідує…..

Поділитися: