мережа магазинів жіночого одягу

КЛАСИЧНІ НЕЙТРАЛЬНІ БАЗОВІ 4 КОЛЬОРИ СЕЗОНУ 2018.

КЛАСИЧНІ НЕЙТРАЛЬНІ БАЗОВІ 4 КОЛЬОРИ СЕЗОНУ 2018.

Перший глибокий колір "Sailor Blue"

Цей бездонний синій - відтінок неба, спокою і релаксації. Він надихає на великі звершення. Одяг цього благородного кольору випромінює свіжість, прохолоду і ідеально підходить для спекотного літа.

 

Другий легкий колір "Harbor Mist".

Стриманий димчастий сірий вважається одним з універсальних кольорів, поряд з чорним і білим, тому його легко можна комбінувати з будь-якими іншими кольорами. Так само незамінний сірий для ділового стилю. Цей відтінок чудовий фон для будь-яких яскравих аксесуарів і підходить для теплої половини року.

Третій теплий колір "Warm Sand".

Цей теплий відтінок викликає асоціації стриманості і легкості. Дуже добре виглядає в трикотажних, в'язаних виробах і у виробах з натуральної тканини: це може бути льон, бавовна або рафф. Пісочний колір ідеально підходить для повсякденних образів. До завершення образу чудово буде застосувати золоті прикраси або біжутерію з жовтого металу.

І четвертий колір томний "Coconut Milk".

Молочно-білий колір обволікає и приглушує. Є втіленням простоти, без натяку на похмурість, повний світла і любові до життя. Кокосове Молоко - відтінок середньої яскравості, залишає враження гладкості та елегантності.

Поділитися: