мережа магазинів жіночого одягу

НОВОРІЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ ВДАЛОГО РОКУ

НОВОРІЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ ВДАЛОГО РОКУ

Заплющити очі під бій курантів з бенгальським вогнем в руці і прошепотіти про себе про найпотаємніше ... Що ще потрібно зробити напередодні свята, щоб 2018 рік був успішним?

З Новим роком пов'язано багато різноманітних прикмет, вірувань і звичаїв. Більшість з них актуально і в цей рік!

Перед святом краще віддати всі борги (а то весь рік доведеться розплачуватися) і помиритися з тими, з ким сварився, щоб зустріти рік «з чистого аркуша». Також треба навести в домі порядок і викинути старі, зіпсовані, непотрібні речі.

Чим більше страв на святковому столі, тим більше грошей отримаєш в новому році.

Якщо протягом свята кілька разів переодягнутися, то весь рік будуть обновки. Тож обов'язково запасіться двома святковими сукнями.

Новорічна прикмета, що прийшла до нас зі Сходу, говорить: якщо в холодильник напередодні Нового року покласти червоний полотняний мішечок з непарною кількістю монет решкою ​​вгору, то весь наступний рік чекає фінансовий успіх. Для посилення ефекту гроші варто рассовать в усі кишені гроші (дівчатам можна використовувати для цих цілей декольте) - відкрий фінансові потоки на рік вперед.

Обов'язково проведи Старий рік. За традицією, це відбувається за годину-дві до бою курантів. Згадай все хороше, що було в поточному році і подякуй за це долю. А все погане з легкою душею відпусти, не тягни негатив в Новий рік.

Не варто спати в святкову ніч - а то всі цікаві події в році теж можна «проспати».

Крім того, зустрічати Новий рік обов'язково потрібно ошатними та щасливими – і в першому випадку, будьте певні, вам неодмінно допоможе OLKO!

Поділитися: