мережа магазинів жіночого одягу

НОВА КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА-ЛІТО 2020

Нова колекція ВЕСНА-ЛІТО 2020 дивує монохромними рішеннями, мінімалізмом, невимушеністю, практичністю та максимальним комфортом. 90-і роки продовжують надихати іменитих модельєрів, які диктують моду. Черпаючи натхнення в модних тенденціях, які були популярні в той час, дизайнери створюють сучасне бачення ретро-стилю.

У 2020 році обіцяє стати популярним мінімалізм з 90-х в особі простих, чистих ліній, а також монохромного кольоровій палітрі. Образ, зібраний в одному кольорі, як і при поєднанні кольорів, виглядає ефектно і стильно! А головне, що не потрібно нічого вигадувати, міркувати про те, чи поєднується чи ні той чи інший колір з іншим, потрібно просто взяти всі речі в одному улюбленому кольорі і образ готовий!

Цієї весни ми додали в асортимент більше виробів в молочних, кавових і шоколадних відтінках - смачних і затишних, яких і вимагає новий сезон. Фаворити нового сезону- перлинно-білий і кремовий. Ідеальний варіант - якщо вийде скласти тотал-образ в одній палітрі. 

В цьому році важливо відчувати себе в одязі зручно і комфортно і тут готове просте рішення – костюм. В 2020 році він буде на піку популярності, а брючний костюм цьому ідеально сприяє. Ранкові клопоти перед шафою тепер зведуться до мінімуму Все, що вам потрібно - вибрати фасон костюма, який можна вигуляти в офісі, з друзями, на вечірці або навіть на урочистій події. Безсумнівно, в такому одязі ви будете виглядати стильно, дорого, строго і красиво. 

Пам’ятайте, у тренді - невимушеність, а також модний реалізм, що має на увазі практичність і максимальний комфорт.

Завітайте до магазинів нашої мережі та ознайомтеся ближче з Колекцією ВЕСНА-ЛІТО 2020. Обирайте трендові новинки за доступними цінами на території стильних жінок OLKO!

Поділитися: