мережа магазинів жіночого одягу

Нова колекція OLKO осінь / зима 2019

Нова колекція OLKO осінь / зима 2019

Які думки Вас відвідують з наближенням холодів? Чи замислювалися Ви про плавний політ золотистого листя і красу зимових пейзажів? Нова колекція OLKO Autumn-Winter 2019 покликана змінити Ваше уявлення про осінь. Практичність і повсякденність образів поєднується з вишуканістю і стриманим шиком. Стильні моделі, такі різні, але, як ніколи комфортні, створені для вас, дорогі жінки!

Новий осінньо-зимовий сезон представляє сміливі образи, які підкреслять Вашу індивідуальність. Найбільш трендові моделі в поєднанні з доступною ціною цілком і повністю відповідають смакам найвимогливіших покупниць.

Отже, про саму колекцію: брюки в класичному стилі, хвилясті палаццо, картаті моделі, модний денім. Стильні толстовки з зухвалими написами і яскравими принтами. В'язаний текстиль м'який і комфортний представлений джемперами, светрами оригінального виконання.

Хутра — тенденція 2019/2020. Пальта штучного хутра, як приталені, так і масивні, що виражають ідею power dressing. Куртки зручні та практичні в стилі casual, молодіжний, спортивний та неформальний луки. Вироби оверсайз й куртки косухи, бомбери стриманої колірної гами та неонових відтінків.

Сезон Autumn-Winter 2019 рясніє розмаїттям, а це значить, що Ви самі встановлюєте правила. Будьте сміливими та незалежними, звільнитеся від стереотипів і громадської думки! OLKO представляє якісно новий формат образів, доповнений стильним взуттям та аксесуарами. Зустрічайте!

 

Вам буде цікаво:

  • OLKO рекомендує
  • Акції
  • Наш блог

Поділитися: