мережа магазинів жіночого одягу

Екосумка шоппер у подарунок, тільки з 15 до 30 квітня!

Екосумка шоппер у подарунок, тільки з 15 до 30 квітня!

Дорогі наші харків’янки, ділимося з вами чудовою новиною, OLKO дарує своїм покупцям стильні екосумки шоппери!

Тільки з 15 до 30 квітня купуйте в OLKO будь-які стильні речі одним чеком на 1000 грн та отримуйте стильну, зручну й надійну екосумку. Кількість екосумочок обмежена!

Так само цю класну екосумку шоппер ви можете придбати, не беручи участь в акції.

Вартість екосумки для покупки - 100 грн.

Володіючи такою сумкою, ви можете не тільки підтримати актуальну зараз тему мінімалізму та екології, а й продемонструвати світові свою унікальність і не стандартне мислення.

Екосумка — це сучасна альтернатива поліетиленовому пакету. У порівнянні з пакетами, ви зможете використовувати її на протязі довгого часу. Екосумка не боїться поганих погодних умов чи навантажень. З екосумкою шоппером ви можете піти в магазин, на пляж, на пікнік, на роботу, у спортзал або просто на прогулянку до парку.

Нам не обов'язково міняти свій спосіб життя, щоб перестати завдавати шкоди екології. Необхідно просто переглянути свої звички. Якщо ви відмовитеся від поліетиленових пакетів і будете брати з собою багаторазову екосумку, ви доведете, що хочете зберегти нашу планету!

З турботою, OLKO..

 

 

 

Акція діє з 15.04.19 до 30.04.19 року в торговій мережі магазинів OLKO у м. Харків.

*Зробіть покупку на суму від 1000 грн одним чеком та отримайте знижку 100% на акційний товар екосумку шоппер, за умови наявності акційного товару. Кількість акційного товару обмежена. Знижка за акцією не додається до діючих знижок за дисконтними картками. Знижка за акцією не розповсюджується на товари інших діючих акцій. Додаткову інформацію про наявність акційного товару та умови акції можна отримати у продавця-консультанта.

Вам буде цікаво:

  • OLKO рекомендує
  • Акції
  • Наш блог

Поділитися: