мережа магазинів жіночого одягу

50% на кожний другий товар з DENIM

50% на кожний другий товар з DENIM

Не секрет, що речі з DENIM - універсальний елемент базового гардероба, вони стануть у пригоді у будь-яку погоду та у будь-який час.

З 2 квітня до 22 квітня OLKO пропонує вам класну акцію для всіх шанувальників джинсового одягу  «-50% на кожний другий товар з DENIM».

Абсолютно будь-який елемент одягу, виконаний з denim, буде доречний, саме так, як і джинсовий total look - привіт з 2000-х і черговий доказ циклічності моди!

Приходь, та обирай в OLKO улюблені речі з джинси: куртки, жилети, сорочки, спідниці, толстовки, комбінезони, сукні й джинси та отримуй знижку 50% на другу річ з denim.

Речі з denim з нестандартним кроєм або екстравагантним дизайном виглядають сміливо і дуже елегантно. Футуристичні й ретро-зразка, базові або в дусі мінімалізму — в будь-якій інтерпретації вони будуть прикрасою повсякденного або вихідного образу.

Створи свій denim total look разом з OLKO!

 

 

Акція діє з 02.04.2019 до 22.04.2019 р. в усіх магазинах мережі OLKO

*Знижка -50% на кожний другий товар з обраного асортименту. Кількість акційного товару обмежена. Знижка за акцією не додається до діючих знижок за дисконтними картками. Знижка за акцією не розповсюджується на товари інших діючих акцій.

Вам буде цікаво:

  • OLKO рекомендує
  • Акції
  • Наш блог

Поділитися: