мережа магазинів жіночого одягу

Подарункові сертифікати

Правила придбання та продажу ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ  OLKO

Ознайомитися з повними правилами:

1. ТЕРМІНИ Й ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Подарунковий сертифікат» - матеріальний носій у вигляді пластикової картки з нанесеним на неї неповторним ідентифікаційним кодом, який надає пред'явнику право придбати товар в магазинах ОLKO.

1.2. «Подарунковий сертифікат» не є цінним папером, платіжним і іменним документом.

1.3. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право придбати товари, які є в наявності в асортименті магазинів OLKO зі знижкою, яка відповідає номіналу подарункового сертифіката. Сума внесених грошових коштів становить номінал подарункового сертифіката і є авансовим платежем, який в разі придбання зараховується в рахунок оплати за придбаний товар.

 

1.4. Номінал «подарункового сертифіката» - номінальна вартість «подарункового сертифіката», яка відповідає сумі внесеного авансового платежу і вказується в гривнях. Номінали подарункових сертифікатів: 500 гривень і 1000 гривень.

1.5. Покупець - фізична / юридична особа, яка придбала «Подарунковий сертифікат» для використання на власний розсуд.

1.6. Магазин ОLKO - суб'єкт підприємницької діяльності, який здійснює роздрібну торгівлю Товарами.

1.7. Товар - товар / товари з асортименту і за цінами, що діють в магазинах OLKO на момент придбання товару.

1.8. Пред'явник Подарункового сертифіката (далі - пред'явник) - особа, яка пред'являє «Подарунковий сертифікат» для придбання товарів.

 

2. ПРАВИЛА ПРИДБАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ

2.1. «Подарунковий сертифікат» можливо придбати за готівкові кошти або із використанням банківської платіжної картки в будь-якому магазині OLKO.

2.2. Під час придбання подарункового сертифіката покупцем оплачується грошова сума, яка відповідає його номіналу. Під час придбання подарункового сертифіката Покупець, крім самого подарункового сертифіката отримує касовий чек на суму сплачених коштів.

2.3. Сертифікат стає активним наступного дня після продажу.

2.4. Термін дії подарункового сертифіката становить 180 календарних днів з дати його активації.

2.5. У разі, якщо Пред'явник не використав «Подарунковий сертифікат» протягом терміну його дії, зобов'язання з відпуску Товару по подарунковий сертифікат припиняється. При цьому дія Подарункового сертифіката не відновлюється і не продовжується, а оплачені за «Подарунковий сертифікат» кошти не повертаються, незалежно від причин пропуску строку дії «подарункового сертифіката».

2.6. У разі втрати «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.

2.7. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.

2.8. При продажу «подарункового сертифіката» бонуси і знижки не застосовуються.

2.9. Для оформлення покупки товарів «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії для однієї торгової операції (купівлі за одним товарним / фіскальним чеком), шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після використання «Подарунковий сертифікат» вилучається продавцем (касиром) і деактивується (стає недійсним).

2.10. Оформляючи покупку з використанням «подарункового сертифіката», Пред'явник повинен пред'явити продавцю / касиру «Подарунковий сертифікат».

2.11. У разі, якщо сума покупки перевищує номінальну вартість подарункового сертифіката, Пред'явник зобов'язаний здійснити доплату різниці між ціною Товару і номіналом подарункового сертифіката.

2.12. При оформленні покупки товарів з використанням «подарункового сертифіката» персональна знижка за картою та бонуси Програми Лояльності OLKO застосовуються в звичайному порядку. На частину покупки, сплачену «Подарунковим Сертифікатом», бонуси не нараховуються. На частину покупки, сплачену готівкою або безготівковим способом, бонуси нараховуються за умовами Програми Лояльності OLKO.

2.13. Якщо сума покупки менше номінальної вартості подарункового сертифіката різниця між ціною Товару і номіналом подарункового сертифіката Пред'явнику не компенсується, не переноситься на наступні покупки, виплати в будь-якій формі не підлягає, зобов'язання перед пред'явника вважаються припиненими.

2.14. У разі втрати, пошкодження, крадіжки «Подарунковий сертифікат» відновленню не підлягає, оплачений за нього номінал поверненню не підлягає, зобов'язання перед пред'явника вважаються припиненими.

2.15. Адміністрація магазину OLKO має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення обґрунтованих сумнівів щодо його дійсності.

2.16. Купуючи «Подарунковий сертифікат» і Товар з використанням «Подарункового сертифіката». Пред'явник підтверджує ознайомлення з даними правилами і підтверджує свою згоду з ним.

2.17. Магазин ОLKO залишає за собою право вносити зміни в Правила використання подарункових сертифікатів.

2.18. При поверненні товару, придбаного готівковим / безготівковим способом з використанням сертифіката, покупцеві повертається сума, сплачена за товар готівковим / безготівковим способом, а також сума знижки, отриманої за сертифікатом при купівлі даного товару (видається готівкою).

2.19. При виникненні питань звертайтеся  у будь-який магазин мережі OLKO або звернутися до інформаційної служби за номером телефону: +38 (063) 898-07-66;   e-mail: info@olko.ua