мережа магазинів жіночого одягу

Модні теплі светри та джемпери осіннього сезону 2017

Модні теплі светри та джемпери осіннього сезону 2017

Найбільшою помилкою є те, коли вважають, що красивий і стильний одяг не може бути теплим! Якщо правильно підібрати комплект до светра або джемпера, він зможе не тільки зігріти від холоду восени, але й стати справжньою родзинкою всього образу в цілому. Тож давайте з’ясуємо, які саме моделі светрів і джемперів є модними в цьому сезоні.

Як і раніше, на піку популярності залишається одяг невизначеного розміру. Цей модний крій знайшов своє місце і в дизайні джемперів зі светрами. Що може бути тепліше й затишніше джемпера? Тільки джемпер оверсайз!

Подовжені моделі светрів та джемперів не виходять з моди ось уже кілька сезонів поспіль. Такий одяг дуже подобається дівчатам, зваблюючи їх своєю комфортністю і стильністю. А головне – це дуже тепло!

Укорочені светри теж не втрачають своєї актуальності в цьому сезоні. Такі моделі можна поєднувати зі спідницями і джинсами із завищеною талією – виглядає це дуже модно й стильно.

Незалежно від того, яка погода за вікном, кожній дівчині хочеться виглядати не тільки тепло, а й спокусливо. У цьому випадку можуть стати в нагоді облягаючі светри і джемпери. Модне віяння сучасності – заправити такий джемпер всередину спідниці або штанів.

Поділитися: