мережа магазинів жіночого одягу

Ідеальні осінні комплекти у діловому стилі

Ідеальні осінні комплекти у діловому стилі

Літо минуло, й легкий гардероб час відкласти до наступного жаркого сезону. Привіт, нові осінні наряди, а разом з ними і робочі будні!

Оскільки більшість з вас, наші улюблені покупці, працюють та навчаються, то хотілося б поділитися з вами кількома порадами з підбору ідеальних осінніх комплектів у діловому стилі.

Це мінімалістичне поєднання – справжня класика ділового стилю. Сорочку обирайте класичного крою і пастельного відтінку: ніжно-блакитну, м'ятну, молочно-рожеву. Кольорова буде виглядати ніжніше класичної білосніжної і в той же час не вийде за рамки дрес-коду. Носити її можна як навипуск, так і заправленою.

З усіх фасонів сукня-футляр – найстильніший і найвигідніший варіант для офісу. Така сукня буде чудово виглядати на будь-якому типі фігури, головне – правильно підібрати розмір та доповнити образ елегантним ремінцем.

Це найкомфортніший і найзручніший варіант для роботи в офісі! Джемпер можете обрати у світлих або темних кольорах, тонкої або грубої в'язки, лаконічного крою або з декоративними деталями. Щоб ще більше увиразнити фігуру, доповніть об'ємний верх облягаючими брюками – і ви будете, як завжди, чарівною!

Це модне та стильне поєднання, що чудово виглядає як з класичними прямими брюками, так і зі спідницею середньої довжини. Найважливіше – правильно обрати жилет: він повинен бути діловим, подовженим, прямого силуету, а також добре гармоніювати з колірною гамою блузки.

Елегантний варіант для прохолодних осінніх днів. У такому поєднанні джемпер завжди має бути однотонним, а ось сорочка – як з візерунком, так і однотонною.

Якщо дрес-код не занадто строгий, одягніть лаконічну майку або футболку під класичний подовжений кардиган і доповніть його ременем на талії. Цей комплект чудово виглядає як зі строгими брюками, так і з базовими джинсами.

Поділитися: