мережа магазинів жіночого одягу

Сукні. 5 головних трендів літа 2017

Сукні. 5 головних трендів літа 2017

 

Літо повернулося, а це означає, що пора оновлювати гардероб і придбати нове стильне платтячко! smiley Ми підібрали 5 головних трендів літа 2017!

 

Гарні новини для шанувальниць ніжного й жіночного вбрання – квітковий принт на піку популярності!

Особливу увагу слід приділити невеликим квітам. Оскільки одяг з таким принтом досить помітний, не варто обирати моделі, у яких яскравий малюнок поєднується зі складним кроєм або безліччю деталей. Віддай перевагу міксу з невеликого квіткового принта і лаконічного силуету.  

 

Як і раніше, модники всіх країн не байдужі до морської теми.

Сукні різних варіацій із синьо-білою смужкою, на думку дизайнерів, повинні бути в кожному дівочому гардеробі.   

 

Клітка «віші» - це найпопулярніший принт цього літнього сезону.

Малюнок «віші» – чергування горизонтальних і вертикальних смуг двох кольорів, які при перетині утворюють квадрати. Велику клітку «віші» краще обирати в поєднанні темних і світлих тонів (чорно-білому, коричнево-бежевому, синьо-білому), а більш дрібну клітку «віші» – у кольоровому варіанті: пастельному або яскравому.  

 

З кожним роком сукні до підлоги стають усе більш популярними.

І не дивно, адже вони – це уособлення жіночності, елегантності та витонченості!   

 

Коктейльні сукні до коліна чудово підходять не тільки для вишуканих вечірок, але й для романтичних побачень і маленьких родинних свят.

Особливо популярними в сезоні 2017 будуть пишні коктейльні сукні: вони увиразнюють стрункість і спокусливість жіночих ніжок, а також додають образу грайливості й кокетства.

Поділитися: