мережа магазинів жіночого одягу

Як обрати сукню: типи фігури і секрети вдалої покупки

Як обрати сукню: типи фігури і секрети вдалої покупки


Уся мода ґрунтується на тому, щоб красиво прикрасити своє тіло і якнайкраще його показати. Погодьтеся, навіть найгарніша сукня може виглядати на вас невдало, якщо вона підібрана неправильно. На жаль, таке трапляється досить часто. Але уникнути таких помилок при купівлі сукні можна! Для цього слід з’ясувати, до якого типу фігури ви належите і яка сукня найбільше пасуватиме до неї. Отже, давайте докладніше розглянемо основні типи фігури й точно визначимо, у якій сукні ви будете неперевершеною!

У вас широкі стегна і вузькі плечі? Ваша фігура – "груша". Вам підійдуть сукні з драпіруванням на грудях, рукави-"ліхтарики". У жодному  разі не обирайте сукні рівного крою, вони робитимуть вас надто повними. Такій фігурі обов'язково потрібно візуально збільшувати верх, щоб зрівняти пропорції.

Якщо у вас плечі, талія і стегна візуально знаходяться на одній лінії, то ваша фігура – "прямокутник". Такому типу фігури підійдуть будь-які сукні з чітко вираженою талією. На вас чудово виглядатимуть сукні рівного крою, але до коліна, щоб не склалося враження, що вона висить на вішалці. Отже, прямокутній фігурі прийнятне все, що візуально створює жіночні вигини.  

Така фігура вважається однією з найбільш спокусливих. Округлі вигини і тонка талія завжди приваблюють чоловіків. Цій фігурі підходять сукні будь-якого фасону. Якщо у вас фігура "пісковий годинник", але пишні форми – обов'язково увиразнюйте свою талію ремінцем, інакше сукня додасть вам +1 розмір!  

Представницям прекрасної статі, у яких уся тяжкість тіла припадає на центр тулуба, також не варто відмовлятися від суконь. Навпаки, придивіться до моделей із завищеною талією: саме вони дозволять приховати недоліки фігури. Не обирайте плаття простого крою та повітряно-летючих тканин, оскільки +1 розмір гарантовано! Сукня з простим верхом, але оригінальним низом: асиметрія, яскрава спідниця – усе буде на вашу користь і відверне увагу від талії.

У вас широкі плечі і вузькі стегна? "Коктейльний" фасон суконь саме те, що вам потрібно! Такий фасон допоможе "перевернути трикутник" – візуально збільшити низ і зрівняти пропорції.  


Суконь багато не бувеє! Завітайте до магазинів OLKO за обновкою! :)      

Поділитися: