мережа магазинів жіночого одягу

Як виглядати стрункішою!

Як виглядати стрункішою!

Щоб виглядати красиво й струнко, не обов'язково виснажувати себе дієтами – можна просто скористатися нашими порадами і правильно створити свій образ! Насправді все полягає в оптичній ілюзії, за допомогою якої можна збільшити зріст, зменшити стегна, увиразнити переваги фігури і приховати її недоліки.

Візуально подовжити силует допоможуть: довге намисто, вертикальні смуги, підбори, висока зачіска, подовжені силуети одягу (наприклад, довгий кардиган).

Серед персональних стилістів існує таке правило: 1 см підборів візуально позбавляє 1 кг ваги.
Саме підбори подовжують і роблять фігуру стрункішою!
Звичайно ж, не варто вдаватися до крайнощів і обирати занадто високі підбори (з розрахунку 20 кг ваги = 20 см каблук), краще надати перевагу більш широкому стійкому каблуку.
Ідеальний вибір – це босоніжки або туфлі тілесного кольору.

Річ must have для тих, хто хоче виглядати стрункіше, – одяг з V-подібним вирізом! Такий виріз, з одного боку, візуально подовжує фігуру, з іншого – акцентує увагу на жіночих принадах.

Коли ми набираємо зайві кілограми, вони з'являються не тільки на животі та стегнах, а й на руках. Тому не слід оголяти плечі і передпліччя, а навпаки – краще прикрити їх шаллю або обрати одяг з рукавом.

Найкраще недоліки фігури маскує одяг А-силуету – розкльошений від грудей або трапецієподібний. Така форма чудово приховує живіт і повні стегна.

Будь-яка жінка знає, що чорний колір робить фігуру стрункішою. Пам’ятайте про це, навіть якщо вам чорний здається безрадісним!
Це пов'язано з тим, що чорний колір поглинає сонячні промені і візуально зменшує обсяг предмета. Крім чорного, можна вибрати й інші темні кольори, наприклад: темно-синій, темно-зелений, сірий.

Один з магічних способів виглядати стрункішою – зробити свій лук монохромним! Тобто в комплекті слід поєднувати речі тільки одного кольору. Пам’ятайте: чим більше візерунків в одязі, чим більше їхній розмір, тим більше кілограмів ви візуально набираєте!

Засмагла шкіра виглядає, з одного боку, більш пружною та гладкою, а з іншого – приховує дефекти фігури.

Поділитися: