мережа магазинів жіночого одягу

Оновлена Програма лояльності OLKO

Оновлена Програма лояльності OLKO

 Оновлена програма лояльності - це, по-перше, наша вдячність вам за те, що ви з нами! У якості подяки, ми повертаємо бонусні гривні за покупки, які дозволять економити більше!
 По-друге,  відтепер в OLKO ще більше економії! З новою Програмою лояльності ви не тільки отримуєте моментальну знижку за дисконтною системою, а ще й бонусні гривні, якими ви можете сплатити до 100% покупки!
 По-третє, всi учасники Програми лояльності OLKO завжди отримують вигідні персональні пропозиції та беруть участь у нових акціях і розіграшах з цінними подарунками.

 

 

 Програма лояльності OLKO передбачає прості та зрозумілі умови участі: якщо ви зробите покупку на суму від 1 грн. та заповните анкету, то отримаєте карту лояльності одразу не відходячи від каси. За кожну покупку вам нараховуються бали: 1 бал = 1 грн. Під час придбання товарів з нової колекції або товарів з позначкою бонусного нарахування в магазинах OLKO ви отримуєте бонус 5% на власну картку OLKO.
 Сума ваших покупок також впливає на відсоток дисконту за карткою OLKO. При накопиченні на картці OLKO покупок від 4 000 до 7000 грн ви отримуєте дисконтний відсоток 5 % на картку OLKO, а при накопиченні на картці OLKO покупок від 7000 грн ви отримуєте дисконтний відсоток аж 10 %.

 

 

 

 

Залишайтеся з OLKO - з нами вигідно!
Приємного шопінгу, любі!

 

 

 

 

 

 

Поділитися: